Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego

Wydawnictwo RW2010

środa, 17 sierpnia 2016

 

 

 

 

Agnieszka Zając

Bezglutenowe wariacje kulinarne

 

 

 

 Książkę znajdziecie na:

 http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SMTU2Mw%3D%3D/bezglutenowe-wariacje-kulinarne.html?title=Bezglutenowe%20wariacje%20kulinarne

 

Sami przekonajcie się, że dieta bezglutenowa może być smaczna; chleb wcale nie musi smakować jak wata, a bułki nie muszą być twarde jak kamienie. To idealna publikacja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą bezglutenową oraz dla ich bliskich. Chorująca na celiakię Autorka prezentuje proste przepisy na pyszne posiłki bezglutenowe.

 

„Bezglutenowe wariacje kulinarne” powstały na bazie wpisów i przepisów z bloga, którego Autorka prowadzi od wielu lat, dzieląc się na jego stronach swoimi doświadczeniami i kulinarnymi eksperymentami. Wszystkie zamieszczone w ebooku przepisy zostały przetestowane przez Autorkę i… jej córkę.

 

Agnieszka Zając o sobie: „Na co dzień zajmuję się opieką nad moją córeczką Mają, a w wolnych chwilach gotuję i piekę. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej.”

 

 

poniedziałek, 07 września 2015
Szanowni Państwo! Tydzień temu zakończyliśmy oficjalnie nasz pierwszy konkurs literacki. Jego owocem są trzy doskonałe powieści kryminalne debiutantów, wybrane ze wszystkich nadesłanych prac przez grono jurorów składające się wyłącznie z pisarzy specjalizujących się w tym trudnym gatunku literackim.
poniedziałek, 10 sierpnia 2015
Prezentujemy naszą najnowszą fantastyczną premierę!
środa, 20 maja 2015

 


Bartłomiej Trokowicz "Pan Misio"

Poznaj Las i jego mieszkańców. Czy lisy śnią o gadających kurach, a wilki o puszystych ogonach? Czy rozplotkowana Wiewiórka ułoży sobie relacje z Wilczycą? Czy Szczurek „nic dobrego” przejdzie na jasną stronę mocy? I w końcu, czy Pan Misio, zawsze pomagający innym, sam zostanie uratowany? W opowieści „Pan Misio” spotykamy gromadę sympatycznych zwierzaków, uosabiających cechy ludzkie. Pozostają w pamięci na długo i nie sposób się z nimi nie zaprzyjaźnić. Małomówna Niedźwiedzica, rozpolitykowany Bóbr, Kura zdominowana przez Lisa oraz przybyła z miasta Świnka Morska – to tylko niektóre z nich. Poznaj Las i jego mieszkańców. Wzruszająca historia dla małych i dużych czytelników, przyprawiona nietuzinkowym poczuciem humoru.Wspaniałe ilustracje autorstwa Dalii Żmudy-Trzebiatowskiej pięknie uzupełniają tę magiczną, mądrą opowieść. 


Darmowy fragment do pobrania.

O autorze
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi