Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego

MOJE ARTYKUŁY

wtorek, 17 marca 2015

No właśnie. Niby nic wielkiego, a cieszy ogromnie :) I chociaż współpraca opiera się tylko i wyłącznie na satysfakcji, cieszę się jak dziecko, kiedy mogę znaleźć coś swojego w sieci, nie tylko na swoim blogu. To miłe i bardzo podbudowujące. 

Nie chcę tutaj prawić morałów, bo kim ja w końcu jestem? Ale spotykamy się ze sobą w różnych momentach życia, sytuacjach mniej lub bardziej stresujących, dołujących, albo i szczęśliwych. Jeśli mogę sprawić komuś przyjemność, chociaż odrobinę, a w dodatku tym, co najbardziej kocham, jest mi po prostu dobrze, jako człowiekowi.

Wiem, że niektórzy blogerzy czytający tego posta prychną pod nosem i powiedzą, że napisaliby to lepiej, ale ja zawsze piszę to, co myślę i czuję. Inaczej nie umiem. Pani Dorocie T. (Nie wiem czy mogę podać nazwisko....?) z portalu www.kobietapo30.pl dziękuję za zaufanie, możliwość oraz cierpliwość! :)


 

Kobieta Po 30

 

 

Gdybyście chcieli poczytać. Zaglądajcie na portal. Tam zawsze są jakieś nowości :)

http://kobietapo30.pl/7-kobiecych-ksiazek-na-poprawe-humoru/środa, 28 stycznia 2015

Chyba każdy z nas blogerów ma poczucie swojej wartości i miło jest, kiedy można o sobie, swoich doświadczeniach powiedzieć coś więcej, niż tylko na stronach prowadzonego przez siebie bloga.
 

Tak jest i w moim przypadku. Wiem, że jeszcze dużo muszę się nauczyć. Ale nie oznacza to, że nie chcę. Chcę i to bardzo :)

 Nie ukrywam, że chciałabym robić to zarobkowo. Tymczasem muszę pożyć tylko z samej satysfakcji. Miłej lektury :)


Miło mi gościć na stronach następujących portali:

http://www.tojakobieta.pl/miedzy-nami-kobietami/kobiecosc-na-wsi-taka-jestem-i-jestem-z-tego-dumna.html

http://nowagazetaliteracka.blog.pl/2015/03/09/zapraszam-do-wspolpracy/

O autorze
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi