Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego
czwartek, 29 października 2015
Mieliście niebywałą okazję do tego, żeby wziąć udział w konkursie z "Paracynamonem" Dany Newelskiej.
Przychodzi czas, kiedy dzieci wyfruwają z gniazda rodziców w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Szczególnie, jeśli jest się już dorosłym. Tak było w przypadku Leona. Energicznego, rezolutnego nietoperza, który właśnie podjął się tego bardzo trudnego zadania.
środa, 28 października 2015
Uwielbiam takie informacje! Już niebawem, pod skrzydłami Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro, będzie miała miejsce premiera najnowszej powieści Wandy Szymanowskiej.
Konkurs nad wyraz ciekawy, szczególnie dla miłośników psychologicznego punktu spojrzenia.
"Graficzna podróż" to pierwsza opowieść o drodze, jaką przebył muzyk stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda, ilustracje stworzone przez Phillipa Butaha – przyjaciela Eda z dzieciństwa i artystę odpowiedzialnego za graficzną oprawę jego singli i płyt oraz wyjątkowe fotografie.
poniedziałek, 26 października 2015
sobota, 24 października 2015
To właśnie dzisiaj, 24 października ma miejsce oficjalna premiera młodziutkiej i zdolnej Mileny Wiktorii Jaworskiej "Miles", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res.
piątek, 23 października 2015
Każdy twórca ma własny ogląd na świat i otaczającą rzeczywistość. W sposób tylko mu właściwy i znany tę rzeczywistość opisuje. Jedni używają dłuższej formy wypowiedzi, jedni krótszej, a jeszcze inni używają środków poetyckich. Nierzadko zapomnianych, gdzieś zepchniętych na dno szuflad.
czwartek, 22 października 2015
Ma trzydzieści jeden lat, z wykształcenia jest anglistą. Już jako trzynastolatek zaczął pisać wiersze.
 
1 , 2 , 3 , 4
O autorze
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi