Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego
wtorek, 29 września 2015
Podchodząc z dużym dystansem do takich książek, zadałam sobie pytanie: jaki jest sens „Książki bez sensu”?
sobota, 26 września 2015
Kapitalne są te książeczki dla dzieci! Uwielbiam je! Bogactwo kolorów, obrazków, zdjęć, rysunków. Ech.....ja nie miałam takich książek. Teraz mam! A konkretnie, mają moje dzieci.
czwartek, 24 września 2015
Nadeszła jesień, a wraz z nią nowe propozycje patronatów medialnych.
Który mały chłopiec nie chce być pięknym, dzielnym rycerzem? Przynajmniej raz o tym zamarzy! Walczyć z groźnym smokiem, uratować księżniczkę i wspólnie ze swoimi kolegami – rycerzami przemierzać na koniku kolejne krainy w poszukiwaniu przygód.
wtorek, 22 września 2015
W związku z tym, że w dniu 21.09.2015 przypadła premiera III tomu powieści "Skazaniec", zapraszam do odwiedzenia strony powieści.
Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że dnia 5 września zakończyła się IV edycja konkursu „Literacki Debiut Roku” organizowanego przez wydawnictwo Novae Res pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Kim dla dziecka jest tata? To najważniejsza istota na ziemi. Przecież tata umie zreperować niemal wszystko, naprawić kółko przy zepsutym samochodziku, drzwi od traktorka. Tata otrze łzy, przytuli, opowie bajkę, no i nawet umie naprawić słońce, jeśli tylko jest taka potrzeba.
poniedziałek, 21 września 2015
Kilka dni temu miałam okazję zrecenzować książkę – poradnik Agnieszki Forzpańczyk „Koncentracja. Skuteczny trening skupiania uwagi”. Moim skromnym zdaniem bardzo ciekawie i przejrzyście zredagowana i co najważniejsze profesjonalnie opracowana.
niedziela, 20 września 2015
Kto nie zna Zosi, ten musi to nadrobić. Koniecznie! Zosię trzeba znać, poznać. Bo jak jej nie lubić? Przecież ona jest sympatyczna, wesoła, zdystansowana, a co najważniejsze z każdej sytuacji potrafi wyłonić pozytywy, nawet gdyby waliło się i paliło. No może nie aż tak. Ale, co najważniejsze, z Zosią nikt się nie nudzi!
piątek, 18 września 2015
Czy to poradnik? Też, ale przede wszystkim książka, która ma skutecznie pomóc w zmianach naszego życia, postępowania, na postawieniu skutecznej diagnozy i wyjaśnieniu, na czym polega koncentracja i jakie są potencjalne jej zaburzenia.
 
1 , 2 , 3
O autorze
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi