Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego
Blog > Komentarze do wpisu

WYNIKI KONKURSU z "Jagodą" Anny Kasiuk :)

 

 

OFICJALNE ZAMKNIĘCIE BLOGA! :)

 

 

 

Kochani!

Informowałam Was już szybciej, że przechodzę na platformę blogspot :) Od wczoraj już oficjalnie działam i tam też zapraszam Was oficjalnie na mój blog :) Zatem, ogłaszam, iż ten blog zostaje z dniem dzisiejszym zamknięty. Zapraszam wszystkich na:

www.nietypowerecenzje.blogspot.com

 


Zaś wyniki konkursu z "Jagodą" Anny Kasiuk znajdziecie:  http://nietypowerecenzje.blogspot.com/2017/03/wyniki-konkursu-z-jagoda-anny-kasiuk.html

Wiem, długo czekaliście. Biorę winę na siebie, bo zamarzyłam sobie, żeby Ania odpowiedziała na Wasze pytania w formie filmiku. Mało tego. Okazało się, że filmik, długości ponad 26 minut nie chce się w całości załadować. Nie wiedziałyśmy, jak go sobie przesłać. Wybrnęłyśmy z tej sytuacji, bo już było naprawdę gorąco w ten sposób, że Ania podzieliła filmik na 12 części. Mam nadzieję, że macie duże pokłady cierpliwości i chęci, by sobie filmiki oglądać po kolei :) W ostatnim z nich znajdziecie wytypowanych zwycięzców :)Jednak przepaść między możliwościami blox.pl a blogspotem jest OGROMNA! Tam możliwości jest ogrom i więcej :)

 

Serdecznie zapraszam wszystkich na mój nowy blog :)

Aga :)

czwartek, 09 marca 2017, toksiazki12

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi