Blog o dobrej literaturze, poezji, o miłości do słowa pisanego
Blog > Komentarze do wpisu

„Ziołowa magia. Ziołowe recepty dla duszy - ciała - urody” Skarlet i Albert :) Patronat medialny :)

 

 

Pozycję znajdziecie:

https://www.ravelo.pl/ziolowa-magia-skarlet,p300016959.html

 

 

Skarlet i Alberta oraz ich niezwykle interesujące, rzadkie pozycje książkowe, których nie znajdziecie w żadnym klasycznym przewodniku turystycznym, gościłam na łamach swojego bloga już wcześniej. Dzisiaj przedstawiam Wam "Ziołową magię" w nowej szacie graficznej, z mnóstwem zdjęć i pachnących ziołami przepisów dla ciała i urody. Bo ziół używa się zarówno w kuchni, jak i w łazience w kosmetykach, jak maseczki, kremy, balsamy itp.

Czy można opóźnić proces starzenia się? Można i zioła mogą nam zdecydowanie w tym pomóc. Autorzy w swojej książce opisują nie tylko w sposób bezpośredni, jakie odpowiednie specyfiki dobrać do swoich potrzeb, podają nam mikstury w określonych proporcjach, ale przede wszystkim obrazowo opisują, podają rysunki, jak je zbierać, w jakim okresie suszyć, w jakich ilościach łączyć, itp., itd.

Przepisy dla ciała: maseczki na włosy, paznokcie, na problemy z cerą, czy skórą i wszystko z zastosowaniem oczywiście ziół.

Poza tym, książka ta łączy ze sobą nie tylko wiedzę, ale i wiarę w gusła, czyli tzw. białą i czarną magię. Co może dawać zaskakujące wyniki. Zapewniam, że wszystko jest tutaj w odpowiedniej dawce.

 

Pozycji z przyjemnością patronuję medialnie :)

 

 

A gdybyście mieli ochotę na Magiczne góry udajcie się do Księgarnia TaniaKsiazka.pl 

Autorom będzie miło, jeśli dodacie opinię o książce. Każdy kto doda recenzję ma szansę wygrania 100 zł na zakupy (informacja ze strony księgarni) :)

 

 

 

Magiczne góry znajdziecie TU: 

http://www.taniaksiazka.pl/ebook-bulgaria-znana-i-nieznana-magiczne-gory-mobi-epub-p-844797.html

czwartek, 02 marca 2017, toksiazki12

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
ministat liczniki.org
Blogi o literaturze genis.pl Blogi o literaturze genis.pl Recenzje Agi Blogi